| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac o programare cuiva ca să poată da sala și îmi cere numărul/codul unic de înregistrare.
Îmi puteți spune și mie unde îl pot găsi?
E acela de la codul de bare?
Mulțumesc anticipat!
Dau fundă!

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Codul unic de inregistrare este CUI-ul firmei. S-ar putea sa fi gresit sa fi scris persoana juridica in loc de persoana fizica! Daca nu, scrie codul numeric personal al persoanei respective.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar din ce cauză nu se poate programa persoana respectiva? De ce te a rugat pe tine sa o programezi, este in ghips? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie persoana respectivă să se programeze. Da, este corul de bare. Dar daca nu iti iese mai bine merge neprogramata.

| Dariusferaru12 a răspuns:

Da

| ChelaruElena a răspuns:

E nr. de pe Fişa de şcolarizare...