| xEquinox1 a întrebat:

Vreau sa merg intr-o vacanta la munte dar nu vreau doar sa stau ai sa ma uit pe geam, as vrea sa pot face drumeti montane sau sa am locati de vizitat, dar nu manastiri si biserici ( fara suparare cei care sunt cu biserica ), am masina si ma pot deplasa la o distanta acceptabila.

Nu am mai plecat in vacanta pe mai multe zile si nu ma descurc sa gasesc.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde unde vrei sa mergi sunt atatea si atatea variante.

Valea prahovei poate fi una din alegeri daca nu ai vizitat zona. Ai castele de vizitat, ai munti de urcat, ai telecabina, ai trasee gresel si usoare, ai o groaza de statiuni unde poti cauta cazare

| xEquinox1 explică (pentru suntserios):

Ma gandesc ca ai vizitat zona, ai putea sa imi rezomanzi un loc de cazare? stiu ca cer prea multe dar dupa cate ai spun ar fi exact ceea ce as vrea si chiar as fi interesat sa merg.

| suntserios a răspuns (pentru xEquinox1):

Http://www.turistinfo.ro/
booking.com

gasesti ce vrei pentru orice buget.

Ti as sugera sa cauti in Sinaia sau Busteni

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

O vacanţă la minte?
Da ce pastile iei maică, de eşti aşa visător?
Aş vrea şi eu!, că de mult vroaim să plec în Caraibe.