| greenzor a întrebat:

vreau sa-mi comand un ssd de pe amazon.com, dar nu stiu cum se procedeaza cu transportul,(am o ruda in state), cum ar fi mai ok, sa o comande el si sa mi-o trimita mie prin posta sau sa fac eu comanda direct, ma gandesc sa comand de acolo fiindca e mult mai ieftin laughing dar as vrea sa stiu cam cat ar costa taxele vamale daca fac eu comanda, si cat ar fi la posta avand in vedere ca sunt din categoria electronicelor

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, sa o comande el si sa ti o trimită tie. Dar ai vorbit cu prietenul tau? Vrea sa te ajute?