| Titu_David_1999 a întrebat:

Vreau si eu o metoda prin care sa invat mai usor pentru BAC? Deoarece vreau sa ma apuc de invatat,precizez ca o sa dau BAC-ul la Istorie,Romana si Geografie. M-am gandit sa iau si niste suplimente cum ar fi Memo Plus sau Lecitina, ce parere aveti? A mai luat cineva, functioneaza? Sau poate stiti altceva mai bun.

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Din ce stiu eu, pastilele nu vor face treaba in locul tau si nici munca mai usoara.

Singura cale de a invata este de a iti da cu adevarat interesul si repetitia multa.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Ce zici de niște suplimente de exerciții, toceală, sistematizare, rezolvare probleme și subiecte? Zic că sunt cele mai bune