| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa imi cumpar o placa video Sapphire Radeon HD 7750 1gb GDDR5. Intrebarea mea este cam la ce detalii ar duce ETS2 si GTA 5 cand va aparea? Si este o placa buna?

4 răspunsuri:
| KingOfShadow a răspuns:

Exact aceeasi placa am achizitionat-o si eu in urma cu 1 luna si sunt foarte multumit de ea chiar imi place exagerat de mult, cumparata de la eMAG, merg jocuri gen dmc 4 fifa 14, dante's inferno. battlefield 3 ( 4 nu merge ) si alte jocuri frumoase ex crysys 2 ( 3 nu merge ) depinde acum si ce sursa/sau altele ai... eu am dat pe ea 380 ron. bafta

| anonim_4396 explică (pentru KingOfShadow):

Cum sa nu duca Battlefield 4? Nu are cum. La cat de scumpa e duce sigur Battlefield 4 dar poate ai vrut sa zici ca nu le duce la ultra.

| andrei5823 a răspuns:

E o placa buna dar Gta V ar duceao la mediu

| alex90y a răspuns:

Ma eu nu sunt profesionist da eu as spune ca placa Radeom e buna, dar mi-a zis garul meu care e bun la calculatoare si laptopuri ca nVIDIA e mai buna.