| MaxxMann a întrebat:

Vreau si eu sa stiu de ce nu am semnal video la calculator, asta dupa ce am scos plăcuta de ram si am băgat-o la loc. Am băgat-o si in celălalt slot si tot nu îmi apare nimic. Care este problema? As aprecia un răspuns mai detaliat!(FUNDA!)

5 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Poate nu ai flash player sa deschizi pe net filme etc si n-ai bs player sa deschizi filme / seriale din pc.
Good luck!

| MaxxMann explică (pentru Latinmoon):

Cand am spus ca n-am semnal video m-am referit la faptul ca nu-mi apare nimic pe ecran. Pornesc unitatea insa pe monitor nu îmi apare nimic.

| Latinmoon a răspuns (pentru MaxxMann):

Poate ai probleme cu placa video.

| MaxxMann explică (pentru Latinmoon):

Nu stiu ce sa zic... Placa video e noua, o am de 5 luni si nu cred ca problema ar fi de la ea.

| Latinmoon a răspuns (pentru MaxxMann):

Incearca sa reinstalezi Windowsulwinking