| crazyfunk12 a întrebat:

Zilele astea mi-am facut si eu abonament la Orange. intr'o seara am intrat putin pe internet vreo 2-3 minute dupa care cand dau *115# vad cost suplimentar 5 euro... Am o intrebare. cei de la Orange pot vedea pe ce site-uri am intrat?big grin

Răspuns Câştigător
| Gabryel123 a răspuns:

Nu pot vedea ce site-uri ai vizitat, doar sterge din telefon setari cookie, o sa iti arate ca 5 euro cost suplimentar din ca, 5 euro date, adica 5 euro pentru ca ai fost pe net pe tel dar nu vor zice pe ce site-uri ai fost decat daca va cere un fel de factura detaliata tongue

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, pot vedea. Numai bine!

| Carmy21 a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat