| 1gupset a întrebat:

Trebuie sa primesc un colet prin fan courier iar apoi sa il trimit la expeditor, costul de expeditie este integral platit de expeditor. Ideea e ca voi primi coletul exact la adresa mea iar apoi trebuie sa il trimit inapoi. Cum trebuie sa procedez in situatia asta? Chem curierul de pe zona mea? Sau merg la un punct fan sa il trimit?
Nu am mai avut prea mare contact cu chestii de genul, pur si simplu primeam colete cu ramburs si atata tot. Multumesc.

1 răspuns:
| psica a răspuns:

Da trebuie sa mergi la un punct fan curier ca sa trimiti coletul