| Xenow a întrebat:

Salut Tup, am o intrebare legata de Discord, am observat ca multi folosesc acei boti gen
Dyno Rythm etc. sunt gratis sau trebuie sa platesti o taxa pentru a-i folosi pe server?

1 răspuns:
| Ssssmokin a răspuns:

Sunt gratis. Insa unii dintre ei au si parti premium. Cum ar fi Dyno Gold, Rythm premium, Mee6 premium. Daca platesti/donezi o suma de bani o sa deblochezi anumite comenzi pe boti. Insa daca nu doresti chestiile extra poti sa traiesti si fara sa cumperi premium. Gen Dyno are foarte multe utilitati si fara sa platesti.