| spootnik a întrebat:

Salut tuturor big grin care ma ajuta si pe mine cu ceva? am nevoie de o harta a europei cu tarile.si capitalele daca se poate. da nu din alea in maghiara cum am tot gasit.cu tarila in limba romana daca se poate.careva?happy

6 răspunsuri:
| AdyTtZa a răspuns:

In romana nu sunt scrise dar na:
http://static.besttourism.ro/......Europa.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am pe computer o plicatie numita google earth si asa poti vedea orice. cauta pe google si o vei descraca apoi o deschizi si te poti uita la orice tara din orice continent. crede-ma nu are virusi si este foarte sigur.

| ChangeYourLife a răspuns:

Nu prea stiu