| BezeaToxica a întrebat:

Un telefon cu android(Samsung Galaxy Trend) sau windows phone(Nokia Lumia 520). Vreau un telefon pentru jocuri misto si aplicatii cat mai super. Ce recomandati?
Dau o Funda maaaare si un Vot si mai maaaaaare!

Răspuns Câştigător
| feed a răspuns:

Samsung Galaxy Trend)

4 răspunsuri:
| xFluing a răspuns:

Daca vrei telefon de calitate, evident ca nu iti iei windows phone. Mama frate, ce iti trece prin cap?

| molocemarius a răspuns:

Pentru un telefon cerut de tine eu iti recomand acestea: iphone 4 sau Samsung galaxy s2, s3, s4 chiar si s2+ sau xperya Z.....sunt printre cele mai bune telefoane si am avut si eu s3 si imi mergea chiar ori ce pe el.

| alexxp26 a răspuns (pentru molocemarius):

Da frate da-te mare ca ai tu bani. Baiatu vrea tel pana in 1000 de lei si tu ii dai exemplu s4 iphone4 etc

| molocemarius a răspuns (pentru alexxp26):

Eu nu ma dau mare, nu fii rau, eu doar i-am recomandat, pentru bugetul lui e mai bine Xperia si s2+.