| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop a întrebat:

unde e mai bine să instalez sistemul de operare in partitia c sau in d daca in c de ce iar daca in d iar de ce.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In c ca acolo e cel mai bine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are nicio importanta

| dracu14 a răspuns:

Trebuie sa formezi o partitie pentru windows(partitia C) care sa fie mai mica de 30-35 gb, restul memoriei sa se afle pe partitia D in care sa instalezi programele, jocurile

| kiv1990 a răspuns:

Is c, si ai faci 30gb si-l lasi numai p/t soft

| Pinker a răspuns:

Eu iti spun ca mai bine ti-l instalezi in d deoarece daca instalezi un program se copiaza si intra automat in c dar mai bine l-ai baga in d deoarece daca iti schimbi windows-ul el nu se va sterge pentru ca orice bagat in d nu se mai sterge daca schimbi windows-ul si va ramane mult timp acolo pana vrei sa il stergi asa ca dupa parerea mea l-ai instala in d. Funda?

| Alexuţ10 a răspuns:

In d pentru ca daca il dascarci in c si are vreun virus iti intra in sistem si daca il descarci in d nu intra! sper sa-ti fie de folos funda?