| Messy_Danny_1999 a întrebat:

Unde pot gasi in Targoviste un magazin cu suveniruri gen magneti cani etc...

4 răspunsuri:
| BotezanDaniel a răspuns:

Bună,din câte știu eu în Mediaș, de ziua orașului/zilele medievale se deschid tarabe, pe tema orasului.In Targoviste pot fii pe la magazine economice, ca și aici Răspuns câștigător?

| LexiEla a răspuns:

Daca nu e vreun festival sau ceva, nu gasesti. Stau aproape de targoviste si nu am vazut niciodata. Totusi poate ai sanse sa gasesti pe langa Turnul Chindiei sau pe la librarii. Stiu ca o sa fie olimpiada de chimie la Tgv, poate cineva pregateste ceva tarabe pe acolo.

| ChiarEu2 a răspuns:

Hai că vin eu la tine in Targoviste sa-ti caut magazine.