| BogatasuDeKat a întrebat:

Unde pot gasi niste jocuri performante ca temple run pentru Samsung s5260 n-am sistem de operare.Cel mai bun raspuns primeste funda!

4 răspunsuri:
| puscasul a răspuns:

E cam limitat sistemul de operare bada os ce versiune o fi merg multe jocuri de pe java ff putine pe el am si eu s 5250 talking tom cat si merge greu in lag.Incearca pe Samsung apps sa descarci.

| BogatasuDeKat explică (pentru puscasul):

Nu stiu sa descarc pe Samsung apps am in meniu Samsung apps dar nu stiu imi zice sa platesc jocurile.Eu vreau pe pc sa gasesc jocuri ca am card de 3 gb si sa-mi transfer din pc in telefon.Si vreau sa-mi dati siteuri cu jocuri ca temple run si jocuri moderne

| SherryXoX a răspuns:

Daca ai aplicatia numita (Market) pe Samsung iti faci cont si gasesti acolo, daca nu o ai, te duci la ceva service sa ti.o instaleze si daca nu poti, atunci nu ai de unde sa bagi jocuri din astea