| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Salut, unde pot sa vand timbre valoroase? La muzeu se pot vinde sau daca stie cineva unde se merge?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

La o casă de licitații.

| gabicoo a răspuns:

Timbru valoros înseamă de exemplu: Cap de bour! Dacă ai așa ceva ai dat lovitura!
Dacă nu ai un Cap de bour înseamnă că ai timbre vechi obișnuite - atunci caută colecționari sau mergi pe la târgurile organizare prin malluri!

| Zuzu1991 a răspuns:

Iti trebuie un evaluator oficial, nu stiu unde gasesti asa ceva, poate la un muzeu, dupa care, daca stii pretul, poti sa incerci pe OLX, dar si mai bine, pe ebay (da, e valabil si in rrrominica, dar nimeni nu foloseste pentru ca trebuie sa platesti dinainte si e mai scump ca OLX-ul)

| siriusblack98 a răspuns:

Încearcă pe Amazon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe OLX am vazut colectionari inraiti care platesc bine.

| Robertandrei4858 a răspuns:

Poti incerca la muzeu sau incearca sa cauti un colectionar

| Vandici1Matei2 a răspuns:

Online!