| JollyChrome a întrebat:

Urmează să mă mut in Timișoara din pricina job-ului, dar incă nu am găsit unde. Imi puteti recomanda vreo zona, un cartier (sau pe cealalta parte, o zona de care sa ma feresc )? As aprecia dacă ati si argumenta
Multumesc, o zi frumoasa!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sa te feresti de zona Fratelia,Freidorf,Traian sunt pline de tigani, recomand zona soarelui, giroc, mehala, lipovei

17 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fereste-te de Piatra Traian big grin foarte multi asemanatori pozei tale de profil.
Nici Pop de Basesti (pe langa gara) nu mi se pare prea safe.

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

Piata*

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Tu in ce zona locuiesti?

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Ala e tupac din poza lui, un idol pentru multe generati

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

Stiu ca-i tupac laughing)) m-am referit numa la faptul ca-i mai inchis la piele

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

E mult peste aia din traian

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Ti-ai gasit jumatatea pe adry

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

....seriooos? n-as fi zis, tupac mai presus decat tiganii? bine ca mi-ai zis, nu mi-as fi dat niciodata seama

| Adry05 a răspuns (pentru mgtow):

Sunt luata dar multumesc ca incerci sa faci pe cupidon

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Ce suparacioasa esti

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Si eu sunt luat de Afrodita

| mgtow a răspuns (pentru Adry05):

Al naibii credeam ca ray avea sansa sa fie fericit in viata

| sadrian46 a răspuns (pentru Adry05):

Este adevărat că în zona gării sunt diverși care încearcă să excrocheze pe călători, dar dta te referi la o zonă în care doreși să locuiești.

| Adry05 a răspuns (pentru sadrian46):

Exceptand taximetristii ca nu la ei ma refeream, is totu felu de oameni dubiosi in zona aia, tigani, vagabonti, "smcherasi".

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Ce gluma macabra rolling on the floor

| RAY a răspuns:

JollyChrome multumesc man

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am trăit în Timișoara. Nu sunt zone de care este nevoie să te ferești.