| Richard11 a întrebat:

Salut va rog foarte frumos spuneti-mi care stiti, daca nu atuncea in privat, cum sa fac sa stiu gandul persoanei care imi citeste gandul sau macar sa opresc sa imi mai citeasca, vorbesc foarte serios am abservat de mai multe ori acest lucru clar ca imi stiu anumite persoane chiar si straine si vreau sa opresc acest lucru care ma deranjeaza destul de tare.Ma refer ca am observat ca stiu acele persoane gandul fara sa ma vada.

8 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Te duci la medic, ii zici ca-ti citesc altii gandurile si sa-ti dea Rispolept.

| danay72 a răspuns:

Doar Dumnezeu poate citi gândurile. Oamenii nu au aceasta capacitate. Ei își pot da seama ce gândim din modul în care vorbim și acționăm.

| johnnny123 a răspuns:

Ciudat, eu încerc să-ți citesc gândurile în clipa asta și nu percep decât un abis întunecat.

| ziftode a răspuns:

Ma bucur ca ai venit cu, completare, acum inteleg, sau asa cred
tu esti o persoana de gen "ce-i in gusa si in capusa", adica ti se citeste pe fata ce gandesti, iar (ignora misto-ul de mai sus), oamenii se antreneaza de mici (fara sa isi dea seama) sa "citeasca" alti oameni, si cine reuseste foarte bine poate sa ajunga destul de sus in viata, moment in care practic, pentru tine, e ca si cum ai avea handicap, asa ca

cauta pe internet cum poti sa iti faci "fata de poker" - "poker face", o sa iti trebuiasca foarte mult exercitiu din cate imi dau seama... succes!

| ALGator a răspuns:

Încetează să mai gândești sau cazneste-te sa gândești anapoda. Sau schimba-ti mimica.

| Raniaa a răspuns:

Drăguță, a cui este vina, dacă tu eşti uşor de scanat thinking

| KiszMy a răspuns:

Sunt unii care știe despre tine și ce tu nu știi!

| Thesecretgirl2005 a răspuns:

Trebuie sa fi relaxata. Incearca sa nu fi stresata cand te gandesti si invata sa nu mai fi o persoana foarte ganditoare. Insa mi-e greu sa cred ca iti poate citi cineva gandurile. Din punctul meu de vedere se vede dupa fata ceea ce gandesti. Multe persoane (majoritatea) isi schimba privirea spre exemplu in timp ce se gandesc si in functie de ce gandesc. Dau din ceea ce spui tu, lumea isi poate da seama ce gandesti, poate esti prea deschisa cand discuti despre un subiect. Eu cred ca astea ar fi solutiile, au mai mult sens. Totusi, pastreaza-ti calmul, nu te stresa pe cauza asta, nu vorbi orice cu oricine, nu fi foarte ganditoare si incearca sa gandesti cu calmitate cand gandesti.