| AndreiDeyu2004 a întrebat:

Salut. Văd ceva ciudat acum la 2 noaptea la mine in Constanța. Cerul este senin, iar eu văd lumini ca și cum ar fi fulgere în depărtare. Se aud și sirene din depărtare, iar sursele astea vizuale și de sunet par sa vină chiar din est (dinspre Marea Neagra). Cred că am auzit și câteva explozii. Îmi puteți explica voi de unde vin astea? Se opresc sirenele, iar pornesc și tot așa.

Răspuns Câştigător
| Mihai0101 a răspuns:

Marea produce un ecou se produce un efect acustic de preluare si distribuire a sunetului cel mai probabil.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De la ruși.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Probabil că Putin dă cu artificii în Odessa