| marius186 a întrebat:

Vrea sa-mi cumpar samsung s 5260 star 2. Imi puteti spune daca se merita sau nu sa il cumpar. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Luciano2b2 a răspuns:

Salut Marius, telefonul acesta este unul ok dar sa nu te astepti sa faca prea multe. Eu lucrez la google, ca si programator android si iti recomand telefonul Samsung Galaxy S Plus, idealistic as putea spune. Eu detin un Galaxy S II mult mai performant dar pretul este mare si nu prea ai ce sa faci cu el, pe mine ma ajuta la folosirea noilor concepte de software, dar pentru tine un S Plus care este in jur de 1500 Ron ( 15 milioane de lei vechi ) va fi excelent. Multa bafta happy!

| marius186 explică (pentru Luciano2b2):

Lucian multumesc frumos pentru idee

1 răspuns: