| cece1999 a întrebat:

Salut, vreau sa activez wifi la telefon Samsung galaxy. Dar cind apas pe wlan imi spune,, please wait opening wlan,, si gata nu mi se deschide nimic mai mult. ce sa fac? funda.
P.S. dar la setari wifi nu este

1 răspuns:
| Lacramioara91 a răspuns:

Cel mai simplu mod de a avea un telefon ca nou este sa ii dai reset din fabrica...isi reia toate setarile iniziale.si va fi mult mai rapid.nu uita sa iti descarci tot ce ai pe el... pentru ca resetand telefonul vei pierde tot. la fel cu parole si etc. daca nu functioneaza intra la setari la mai multe retele, si scrieti din nou apn cu datele retelei tale