| Silviullet a întrebat:

Salut. Vreau sa afltu cati ani am de munca, am inteles ca se poate mai nou doar online. Mi-am facut cont la casa de pensii, stiti cumva cat dureaza si ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am facut altfel: am trimis un e-mail la care am atasat o copie de pe Cartea de Identitate.

| teclado a răspuns:

Nu ai nevoie de casa de pensiii
Poti sa te duci cu o ciocolata mare o cutie de bomboane la fortele de munca
Si gata afli in 30 minute

Sau nergi la Anaf si iti face un cloud se cheama SPV
Spatiu virtual
Si gata acolo vezi totul despre tine toate amenzile tot ce srie statul despre tine spsolut tot

| Silviullet explică (pentru teclado):

Nu pot face decat online