| sandwich a întrebat:

Salut, vreau sa comand un produs, firma livreaza prin fan courier, iar eu nu sunt in aria lor de acoperire atunci coletul o sa fie lasat la sediul fan courier din cea mai apropiata localitate?
Poate sa ridice alta persoana coletul meu daca ii inmanez actul de identitate?
Va multumesc!

1 răspuns:
| Akid a răspuns:

Buna!
Daca poate nu este sigur. Insa mai sigur poti face comanda pe numele persoanei respective, de care zici. Asa poate ridica cu usurinta coletul si ti-l poate inmana personal!
Cu placere.