| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa dau la contabilitate, la Ovidius, în Constanța. Vreau sa fac facultatea la fara frecvență, deoarece va trebui să muncesc. Intrebarea mea e: cum imi voi lua cursurile? Făcând la fara frecvență, tot ce stiu din auzite e ca voi merge la facultate doar ca sa dau examene, dar n-am nicio idee despre cum as face rost de cursuri. Precizez ca nu am cunostinte acolo care ar putea sa imi împrumute cursurile lor.

1 răspuns:
| noname2021 a răspuns:

Eu sunt la facultate la fara frecventa si am un site unde profesorii posteaza cursurile.