| sandwich a întrebat:

Salut, vreau sa imi pun un sistem de supraveghere video cu 4 camere care sa vada si noaptea, imi puteti spune va rog de ce am nevoie, si cat ar costa intregul sistem?
Multumesc,

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Un computer, o placa video (placa de captura) speciala si patru camere. Placa costa de la 125 la 600 lei. Depinde de calitate si banii din buzunar. Camerele video sunt de la 89 la 800 lei. Mai trebuie cabluri, mufe, computer si alte maruntisuri. Scrie si tu pe Google: sisteme de supraveghere video si gata.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Daca te-am ajutat puteai sa-mi multumesti ori cu funda ori cu una din caracteristicile de folositor sau inteligent.