| Andrei789789 a întrebat:

Salut!
Vreau sa imi trag internet si cablu de la Vodafone dar problema e ca am cablu de la Digi acum si ma grabesc putin. Stiti cumva daca pot sa-mi trag de la Vodafone pana rezolv cu Digi ul?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu stiu daca merita, dar ma rog, e alegerea ta.
Prin fibra optica viteza de internet este la fel la fiecare furnizor, doar echipamentul si pretul difera.
Cu TV-ul: majoritatea programelor (mai ales cele principale) sunt difuzate obligatoriu de fiecare furnizor. Pachetele de programe suplimentare si preurile difera.
La ora actuala, Digi are cele mai multe programe in pachetul de baza si pretul cel mai mic de abonament.

| darrio2007 a răspuns:

Nu. Trebuie sa inchei mai intai socotelile cu Digi si apoi te conectezi la Vodafone.

| Violleta2022 a răspuns:

Intai anulezi contractul cu Digi si apoi te transferi si inchei contract cu Vodafone.