| Pkgekybef a întrebat:

Vreau sa ma transfer la liceu in Cluj, eu fiind din Iasi. Unde ma pot caza? Sa caut gazda sau exista ceva camine?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta aflii la liceul unde vrei sa te transferi, daca au camin sau nu.
Cat priveste cazarea in Cluj, cred ca vei avea o mare problema, ca nu se gaseste, fiind un centru universitar foarte aglomerat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa intrebi la liceul din Cluj la care vrei sa te transferi daca ofera locuri in camin. De obicei locurile in camine se epuizeaza de la inceputul anului dar incearca-ti norocul ca nu se stie niciodata. Daca nu gasesti cazare in camin, va trebui sa-ti cauti gazda.