| OLECH a întrebat:

Salut, vreau sa-mi activez o optiune pe Orange cu 3 euro. Aceasta cuprinde 75 minute sau SMS naţionale şi internaţionale mobil si fix. Intrebarea e: dupa ce imi activez optiunea asta, voi putea vorbi si national si in retea in astea 75 minute? sau doar national? (sau mai bine zis, daca voi vorbi in retea, imi va scadea din minutele alea 75?)

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Optiunea iti ofera 75 de unitati care pot fi consumate in functie de destinatie. Astfel, ele se pot utiliza ca minute nationale, minute internationale catre mobil si fix, SMS-uri sau minute in retea. Daca vei vorbi in retea si nu mai ai minute Orange in optiunea curenta, atunci ti se vor scadea din cele 75 de unitati din optiunea de 3 euro.
O zi buna,
Orange Helpers

| XxAnonimuXx a răspuns:

Daca ai cartela de 3 euro nu ai asa multe minute nationale 5 min sau 10

| ursey a răspuns:

Pai daca ai si minute in Orange nu iti ia nimica din astea daca vorbesti in retea