| Kolors a întrebat:

Salut,vreau sa plec din Craiova la livingston (scotia) si ma gandeam sa iau avion din Craiova pana in glasgow iar de acolo sa iau un tren pana in livingston.Fac bine? alte opninii? nu vreau sa platesc mult.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa te coste cam multisor avionul, nu cred ca existe zbor direct din Romania catre Glasgow. iar zobrurile catre Edinburgh par mai ieftine si e mult mai aproape de Livingston

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru Kolors):

Aha... dar vezi sa nu iesi per total mai scump avand in vedere ca mergi mai mult cu trenul

Răspuns utilizator avertizat