| pavdany92 a întrebat:

Salut vreau sa revopsesc bicicleta imi dati niste idei de culori sau cum sa-i fac niste desene sa arate mai bine
dau funda care are cea mai buna idee

6 răspunsuri:
| AlinSUNT a răspuns:

Eu zic ca faci verde flosforescent e super vospeaua de vede tare seara si desene le desenezi pe o hartie apoi le decupezi si le pui pe bicicleta vopsesti cu tot cu hartia care ai desenat si dupa cand e gata dai josbig grin

| emaemma a răspuns:

Fa semne pe bicicleta, deseneaza sau lipeste cranii sau :    chestii din astea... sau deseneazati numele{editeazal, personalizeazal} si daca as fi in locul tau mi-as faceo neagra cu desene albe sau invers big grin. smug

| Alexu51 a răspuns:

Intai ar trebui sa ne spui si cati ani ai.
Ar trebui sa o lasi asa cum este vopseaua nu o face oricum mai buna eventual curat-o.NU am nevoie de nimic.

| pavdany92 explică (pentru Alexu51):

Alex am 20 de ani laughing
nu vopsesc pentru prima data, o revopsesc pentru ca am modificat-o putin ca sa pot face putin sport cu ea, eu unul ma gandeam in ceva gen old school niste linii conturate frumos si pe bara din spate sa-mi scriu numele, dar oricum niste pareri sunt binevenite oricand :d

| Alexu51 a răspuns (pentru pavdany92):

Vopseste-o cum crezi de cuviinta doar oricum o sa faci ce vrei cu ea nu?

| Dragutza_Denisa_1990 a răspuns:

Pai nu stiu poate sa ii pui un craniu sau flacari sau sa o faci albastra nu stiu (nu ma pricep) dar totusi sper ca te-am ajutat fundita te rog happy