| stangaionut a întrebat:

Salut,vreau sa vad intreb daca merge FIFA 2013 pe Samsung Galaxy S3?

3 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Merge si chiar foarte bine.

| Beretta a răspuns:

Daca imi merge mie pe S2, merge si pe S3, de 2 ori mai bine happy

| axel112 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun dar nu o sa mearga numai daca e adaptat la sistem android si scazut sa zicem pana la 8 g memoria interna a telefonului dar asta s-ar putea dar ce face imposibil acest lucru este calitatea video un telefon nu se compara cu ditamai placa video a calculatorului deci si daca e adaptat isi pierde rezolutia si desigur o sa sacadeze