| Dodsman a întrebat:

Salutare, acum 1 zi am legat un casetofon auto la o sursa de pc mai veche. Casetofonul funcționează perfect, se aude pana intr-un anumit punct pana pe la 20 de la 20 in sus se aude urat, adică distorsionează sunetul, se aude un harjait in boxe. De la ce sa fie? Tin sa menționez ca prima data a mers bine, dar după ce l-am oprit sa îl pun intr-un loc mai bun și l-am pornit din nou a început sa facă așa! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"aude pana intr-un anumit punct pana pe la 20 de la 20 in sus se aude urat"

20 fiind ce?

| NisipLaMare a răspuns:

Si face "asa" cum?
Sti cat scoate o sursa pc? Dar wati? De de cat are nevoie casetofonul? Cati Watttttiiii?
Ai masurat? Pai nu cred.Si ce sa iasa? eu nu stiu detalile ca nu le-ai spus.
Ei bine pe acolo te intrebi dupa ce masori afli singurel apoi citesti pe casetofon.
Tu sti ce ai facut acolo sincer.
Si clar, ce e 20? 20 de liniute?
Nu pot sa raspund.