| anonim_4396 a întrebat:

Am 2 intrebari :
1) Cum as putea sa aflu numele unei persoane daca am decat id-ul persoanei respective?
2) Cum as putea afla unde locuieste acea persoana dupa ce ii aflu numele?
Dau

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce treabă ai cu acea persoană?
Pe net nu ești obligat să dai datele de identitate reală.
Pa, pa.

| CeViataDeRahat a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Mai "pa-pa", fata aceea si-a postat pe blog un mesaj pe care ea vroia sa-l vad, ea a scris acolo in cuvinte ceea ce simtea pentru mine, iar eu nu stiam asta. Problema este ca Blogul ei este inactiv de 1 an si ceva eu nu-i stiu numele complet iar toate legaturile intre mine si ea le-am eliminat atunci cand ne-am despartit... Asa ca daca nu sti care-i treaba nu te baga.
O zi buna!

| Mădă0611 a răspuns:

Salutare!
Poate are cont pe facebook. Scrie id-ul in casuta de search si vezi. Sau, da-i add si intreab-o. big grin

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu-i poti afla nici numele nici domiciliu, lasa-te de cautari.

| dodo1530 a răspuns:

Incearca cu facebook-ul si daca nu are acolo adresa scrisa poti cauta pe ''pagini aurii''.
Succes!

| CeViataDeRahat a răspuns:

Am incercat prin: facebook, twiter, google, yahoo etc.

| Yulyen a răspuns:

Simplu. Te duci la yahoo.com si dai la prieteni unde scrii ID-ul si o sa afli tot despre ea.