| andreiush25 a întrebat:

Salutare
Am comandat azi o expediere online la cei de la Cargus Courier... dupa ce am expediat mi-au dat o nota de expediere..Crezand ca nu imi trebuie si e doar o nota informativa am inchis fereastra cu acea nota de expediere. Trebuia cumva sa o printez?

3 răspunsuri:
| dyapapusik a răspuns:

Nu. prin nota aceea trebuia sa te anunte detalii despre expediere. big grin

| andreiush25 explică (pentru dyapapusik):

Uite in manualul de utilizare ce scrie.
 In momentul salvarii detaliilor expedierii, dupa ce se
apasa pe butonul, aplicatia genereaza
automat nota de transport (vezi imaginea alaturata).
 Pentru a printa Nota de transport, se da click pe
butonul.
 Se vor printa 2 exemplare: o copie se lipeste pe colet,
iar cea de-a doua se inmaneaza curierului.

Si daca nu am imprimanta ce fac? E stupid rau!

| dyapapusik a răspuns (pentru andreiush25):

Habar n-am de ce zice asa. si da, e stupid rau. si eu am avut colete prin cargus si nu am avut nevoie dee asa ceva.