| Nicolae_Marian_1993 a întrebat:

Salutare,am cont de paypal si il Folosesc de ceva vreme. vreau sa stiu ce se întâmplă daca mi-am scos cardul de la plati online si am pus unul care nu am bani pe el? Menționez ca sunt inca in faza de plăti active(am achiziționat ceva online si am dat la plata in 3 rate, s-a plătit doar prima. aștept răspunsuri va rog mult.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Contul este inactiv...
Cand schimbi contul bancar paypalul incepe din nou verificarea, retragandu-ti $2 din cont, apoi iti trimite coduld e 4 cifre in extrasul de cont si tu-l pui inapoi inlinkul lor, ca verificarea sa fie completa.
Numai dupa verificare completa ei iti ianpoieaza cei $2 si iti elibereaza contul sa-l poti folosii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai primit deja ceva pentru care ai plătit?

| Nicolae_Marian_1993 explică (pentru sadrian46):

Da am primit!

| Nicolae_Marian_1993 explică (pentru sadrian46):

Da am primit

| relian a răspuns:

Ce se intampla? O sa te blocheze cei la paypal,apoi daca cumva ai cumparat ceva,o sa iti ia bani din contul alantu,pot sa faca asta.
Tu crezi ca poti tare teapa la paypal laughing poate te trzesti si cu politia, cine mai stie ce se poate intampla in RO.

In orice caz te va elimina paypal, adica te elimini tu singur prin magariile ce le faci.
Deci prima plata, cand aia proceseaza, or sa vada ca nu ai bani, te blocheaza.Ma si mir cum unu ca tine are acces la paypal laughing

| Nicolae_Marian_1993 explică (pentru relian):

In primul rand nu locuiesc in tara, in al doilea rand nu stiu cum de esti tu asa deștept de vorbești asa.in finee, si la ce te referi cand zici ca ma blocheaza? Eu bani pe cardul care l-am bagat nu am si nici nu l folosesc!

| relian a răspuns (pentru Nicolae_Marian_1993):

"Salutare,am cont de paypal si il Folosesc de ceva vreme. vreau sa stiu ce se întâmplă daca mi-am scos cardul de la plati online si am pus unul care nu am bani pe el? ''

Asta ai spus tu ok? Deci ai pus la paypal card in care nu ai bani si ai facut dupa cumparaturi, deci cauti sa tragi teapa.O sa ti iei stai linistit.laughing