| Irinel79875 a întrebat:

Salutare. Am cumpărat un aer condiționat si nu a fost inclus cu kitul de instalare si kitul l-am luat separat dar am constatat ca mai trebuie un suport split pentru unitatea interioara. Kitul nu are acel suport si nu il gasesc nici in magazine si nu am gasit nici pe net. Ma poate ajuta cineva cu un link ceva?

Răspuns Câştigător
| simpluone a răspuns:

Suportul split este inclus cu aerul conditionat. Este placa de tabla care se monteaza pe perete si de care prinzi unitatea interioara. Nu gasesti ca sunt unice pentru fiecare tip de aparat!

1 răspuns:
| alicemorar999 a răspuns:

Eu am cumparat de la un amic care lucreaza la https://pmcaerconditionat.ro, intreaba acolo.