| Ally97Ally a întrebat:

Salutare. Am și eu o întrebare. Am de luat niște fișiere de pe $hareCash.org dar mă enervează acele „Surevey-uri" pe care nu le fac pentru că știu că sunt o mare păcăleală. Vreau și eu o metodă cu care pot descărca fără să fac acele „Survey-uri", sau dacă îmi poate descărca cineva cu cont. Dau fundă celui mai bun răspuns, care funcționează.
Mlțumesc, pentru că știu că ceva vafuncționa.
Trebuie să mai precizez faptul că acele fișiere sunt doar pe acel site, deci nu îmi recomandați să caut pe alt site.

1 răspuns:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Stiu stiu si eu am patit asa.si nu am rezolvat nimica... nu se poate scapa de elea daca nu platesti... daca vrei te ajut in ceea ce cauti. lasa-mi un mesaj pe privat cu ceea ce cauti si voi incera sa te ajutwinking bafta happy