| Iunix a întrebat:

Salutare, am media la bac de 6.41, deci am luat bacu. Pot să mai dau bacu din nou, sau la o materie dacă vreau să-mi măresc nota?

5 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Daca il dai inca o data atunci e posibil sa-ti micsorezi media. Dar daca te crezi in stare, poti si vrei o medie mai mare, atunci mai da-l inca o data. Dar eu te-as sfatui sa-l lasi asa. laughing) Sau faci contestatie (care nici aia nu e recomandata laughing )

| ABCD122 a răspuns:

Trebuie sa dai bacul din nou daca dorești sa-ti mărești media.

| cascadoryes a răspuns:

Nulaughing)) de ce ai face asta.iar daca ar merge ai putea lua mai putin.

| criss8585 a răspuns:

Mai bine lasa asa.

| Mmaannuu11 a răspuns:

Trebuie sa dai din nou sau poti face contestatie dar la contestatie poate sa iti mai scada media deci ai sanse sa nu pici bacul