Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare pentru cei care locuiesc în Timișoara. Tramvaiul 8 trece și pe la stația de la Gara de Nord?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Din pacate numai merge nici un tramvai la gara de nord, ca podul e in reparatie

Publicul călător va putea folosi liniile de troleibuz 11, M11, 14, M14 și 18, precum și liniile de autobuz Expres 1 și Expres 3 + 3 pentru a se deplasa către și de la Gara de Nord.

https://renasterea.ro/......m-la-gara/

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mai trece niciun tramvai la gara, se ajunge doar cu 14, M14, 11, M11, 18 si E1.

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

Si E3

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Mersi de răspuns