| mihai2092 a întrebat:

Am o mare problema. Am achizitionat un telefon samsung galaxy gio la care mi-a dat si un cablu de date, cand incerc sa il conectez imi spune ca trebuie sa bag un CD iar eu nu am primit niciun CD in cutia telefonului. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Ania_3910 a răspuns:

Din pacat sigurul lucru care il poti face e sa te duci la reteaua care esti sigur o sa iti dee CD gratis pentru ca asa trebuie daca ai si cablul de date. FUNDA

1 răspuns:
| kessu a răspuns:

Ii trebuie driverhappy.Sau du-te si intreaba la compania mobila de unde l-ai achizitionat