| MrSonnyist a întrebat:

Salutare.Am pus si eu mana pe 1200 lei si vreau sa imi iau un telefon.(de preferat model Samsung galaxy S)Dar am vazut ca sunt mai multe versiuni de la el(plus,sl, etc). Care versiune ar fi mai buna? Si de unde as putea sa imi cumpar unul? De preferat pe Orange.

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! Iti recomand sa nu iei Samsung galaxy S pentru ca Samsung Galxy Xcover are 2 cartele si este rezistent la apa noroi zgarieturi.Cred ca este la oferta la Orange cu abonamen, iar la liber e 800lei.Bafta!

2 răspunsuri:
| razvan2011 a răspuns:

S 3ar fii cel mai bun dar la banii pe care ii ai iti recomand galaxy s plusul

| hoouligan a răspuns:

Gasesti SII la 1000 lei cu abonament Orange!