| Adrian1606 a întrebat:

Salutare, am si eu o problema cu calculatorul, cand il aprind se inacarca si cand trebuie sa intre in windows imi apare ecranul negru.Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| CupY a răspuns:

Incearcă să intri prin safe mode. Cum deschizi pc-ul apasă de mai multe ori tasta F8, iar dacă nu mege încearcă F5 nu mai știu exact care din ele era. Dacă nu merge să intri nici în safe mode trebuie reinstalat windows. Iar dacă merge încearcă să dezinsatlezi ultimile programe adăugate și placa grafică. Vezi apoi dacă merge.

Succes!

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul.probabil ai vista sau 7, nu? nu ai ce sa faci, asta e calea simpla

| Adrian1606 explică:

Va multumesc mult.