| ionut6468746785 a întrebat:

Salutare, am si eu o problema legata de calculator, cand vrea sa deschid jocuri sau orice alta aplicatie in afara de internet explorer nu merge, iar daca incerc sa deschid cu "run as administrator" imi spune ca "the service cannot be started, either because it is disabled or because it has no enabled devices associated with it", mai mentionez faptul ca, la "shoe hidden icons" nu se vad iconitele.

1 răspuns:
| xZeRoReSpEcT a răspuns:

Ai sters fisierele incearca sa reinstalezi aplicatile daca nu merge
schimba windowsul