| omul13 a întrebat:

Am un iphone 3gs adus din america codat pe at&t l-am avut de nou am bagat o cartela de Orange Romania a mers si am avut nevoie sa, salvez cateva nr de pe alta cartela de america am bagat-o i telefon di de atunci nu mai merge cu fosta cartela de Orange. ce se poate face? merge decodat? am soft IOS 5.1 si base band 5.16.05 astept raspuns

1 răspuns:
| iamhigh a răspuns:

Nu merge în ce sens?
Dacă nu mai ai semnal pe unele cartele, du-te la " Setări " și activează și dezactivează " Modul pentru avion " :-)