| Jalnic a întrebat:

Am un nokia c5 cu o cartela vodafone (reincarcabila), am dat telefonul unui prieten pentru a suna pe cineva si el a zis ca a apasat din greseala pe o tasta ( nu stie care) si acum cand vreau sa sun pe cineva imi spune "numai apeluri de urgenta!" am bagat alta cartela in telefonul meu si puteam suna... am bagat cartela mea in alt telefon si puteam sa sun... cand am bagat din nou cartela mea in telefonul meu acelasi text "numai apeluri de urgenta!"
Merci... Funda (stiu ca restrictionare apel e dezactivata)

Răspuns Câştigător
| secret_2599 a răspuns:

Buna, problema e din setari dai *#7780# pentru a ii face o resetare globala. Daca tot face figuri intra manual la setari / la conexiune si vezi acolo daca nu cumva este vreo ceva debifat. Fundita?

1 răspuns:
| Jalnic explică:

Merci mult...