| Jalnic a întrebat:

Salutare!
Am un server de metin care ruleaza prin hamachi dar ma pot conecta doar eu, la ceilalti le spune "connection faild" sau "conectare in curs". Cum pot rezolva?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Allways a răspuns:

Buna si mie mi se intampla incearca sa da enter si sa incerci pana te conectezi poate s-a inchis metinul sau poate nu iti merge bine netul! Daca nu incearca sa-l reinstalezi sau sa iti faci cont nou! Fundita?

3 răspunsuri:
| Nume a răspuns:

La fel e si la mine nu stiu

| Dragos_9559 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel, la mine era din cauza windousului si a licentei, cel mai bun windows combatibil cu toate tipurile de licenta este windows xp, sau unnele servere metin private mai merg si pe windous 7, sau reteaua de conexiune este slaba.

| PrESeUS a răspuns:

Cum se numeste servarul?