| 28cosmin a întrebat:

Salutare!
Aș avea o întrebare la voi:
Dacă eu momentan sunt în București și am cerut celor de la Depanero să vină până la o adresă în București să îmi ia laptop-ul la reparat la ei la sediul Depanero și acum vine și întrebarea, pot să cer din momentul în care laptop-ul a ajuns la ei în service să mi-l aducă la o altă adresă într-un alt județ/localitate față de adresa de unde a fost ridicat produsul?

Cel mai bun răspuns va primi fundă!winking

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Daca e vorba de Depanero probabil iti vor aduce laptop-ul mai defect decat l-ai trimis big grin Vorbeste cu ei, cred ca se poate.

| 28cosmin explică (pentru Dismally):

Mi-am dus laptop-ul la reparat și peste 2 zile l-am luat înapoi și merge mai bine față de când l-am luat ca nou.