| Florin_Florin_1945 a întrebat:

Salutare.as avea o problema...am comandat un produs fara sa vreau de pe site-ul http://www.echipamente-arte-martiale.ro
le-am scris la adresa de contact sa se anuleze daca se poate comanda dar nu am primit nici mail nici telefon (caci comanda e prin curier), comanda a fost facuta duminica seara pe la ora 22:00, au trecut 2 zile si nimic...mai vine coletul? daca vine,stabilesc o ora si o locatie in caz ca ma suna? sau vine acasa neaparat? n-am nevoie de colet, am dat din greseala dar daca vine il iau...sau daca nu ii raspund la telefon si la usa ce se intampla?

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Daca ai comandat, ai un numar de comanda, suna-i si spune ca vrei sa contramandezi comanda numarulXXX; nu e nevoie de nici un motiv pentru a renunta la comanda facuta. Asta pentru linistea ta, pentru ca de obicei inainte de a trimite o comanda, firma suna pentru confirmare.