| Slash1 a întrebat:

Salutare. As dori sa ajung si eu din Bucuresti ( de preferat de la Gara de Nord ) la Buftea in apropiere de platourile de filmare. Cum pot ajunge? Exista microbuze sau autobuze care fac acest traseu? si daca da de unde pot lua si din cat in cat timp circula ( orarul de circulatie ) Dau FUNDA

2 răspunsuri:
| Alexutzaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna..cred ca eu sunt ceea mai indicata sa iti zic pentru ca eu invat cu 2 gari inainte de buftea, pai..cu trenu din gara de nord si are statie la buftea la darza si la peris unde invat euwinkinge ft simplu te duci iei bilet de tren din gara spui asa"bilet dus-intors daca vrei sa te intorci in aceiasi zi Bucuresti-buftea, daca ai carnet de note e 2.5 lei, daca nu il platesti intreg adica 8 lei iti zic sigur ca am fost si eu, si cand ajungi in buftea intrebi tu pe acolo. funda?

| Alexutzaaaaaaaaaa a răspuns:

P.S din cate stiu un tren din buc pleaca odata pe la 14:30, si unu la 16:30 de preferat sa fii mai dvrm in gara, si in gara de nord sunt afisate alea, acolo poti sa verifici, sa fii mai sigur!big grin