| m1dn1gh7 a întrebat:

Salutare.
Aș dori să schimb adresa de livrare a unui colet, iar curierul e cam turc și nu înțelege că nu voi fi la domiciliu când vine el. Pot face asta online? Am sunat deja la ei(Fan courier) și aveau linia full.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă nu cădeți la o înțelegere, ți-l poti ridica de la sediu, in timpul programului.
Îl suni si-l rogi sa ti-l lase acolo, că vei merge singur(ă) după el.
Unele firme de curierat mai fac derogari in privința adresei, dar mă îndoiesc că cei de la Fan Curier, care și-au câștigat destui clienți, sunt dispuși să îți accepte cererea. Ar putea, dar nu știu dacă există bunăvoință, mai multă decât nepăsare. happy