| Adrian1606 a întrebat:

Salutare, as dori sa stiu daca imi mai pot recupera contul de Facebook care mi-a fost sters.
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| King18name a răspuns:

Daca e sters, nu se mai poate! daca e doar dezactivat, atunci il poti recupera!

6 răspunsuri:
| Adrian1606 explică:

Okay, va multumesc tuturor pentru mesaje.
Astept un mesaj de la Facebook sa vedem ce motive au avut sa mi-l inchida.

| PedoBarbie a răspuns:

Dacă l-ai şters definitiv nu se mai poate.

| XxAnonimuXx a răspuns:

Nu se mai poate lua inapoi

| AdrianExtreme a răspuns:

Daca a fost sters nu poti

| Adrian1606 explică (pentru AdrianExtreme):

Okay, am vazut pe mai multe site-uri ca se poate, am trimis mai multe mesaje celor de la Facebook, sper sa mi-l redeschida.

| XxKnifeXx a răspuns:

Cu parere de rau daca contul de pe Facebook e sters inapoi nul poti intoarce! Scz